Емери ќе потпише за екипа од Серија А?

Поранешниот легендарен фудбалер на Арсенал, Кевин Кембел излезе со коментар во јавноста за можниот трансфер на српскиот фудбалер, Лука Јоивќ во таборот на ...
| | веќе видена | слични

Серж Гнабри некогаш беше голема надеж на Арсенал, но тој никогаш не доби шанса во лондонскиот клуб. Гнабри пристигна во Арсенал во 2011 година во јуниорска ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Дани Себалјос направи трансфер во летниот преоден рок за да ја добие минутажата која не му беше загарантирана кај Зинедин Зидан, но позајмицата во Арсенал се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Искусниот шпански интернационалец, Цеск Фабрегас ги посочи најдобрите тренери со кои соработувал во досегашниот дел во неговата кариера. Фабрегас од 2019 ...
| | веќе видена | слични

Андреј Аршавин стави крај на својата играчка кариера пред две години, а истата ќе се памети по неговата етапа во Зенит Санкт Петербург од чија школа потекнува, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од денес, 8 април почнуваат да важат новите правила за ограничувања на движењето за граѓаните на територијата на целата држава, за време на работните денови и ...
сите 145 | | | веќе видена

Забраната за движење на населението денеска почнува од 16 часот и ќе трае до понеделник до 5 часот. Со ова почнува 61 часовен карантин за сите граѓани на ...
сите 278 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Охрид поднесе предлог за издавање казнен налог против 43-годишен жител на Скопје со престојувалиште во Охрид заради продолжено ...
сите 313 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емери ќе потпише за екипа од Серија А?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: