Италијанец кој го победил вирусот: Короната ми го смени животот! ВИДЕО


Италија се соочува со огромни проблеми со ширењето на коронавирусот, но и покрај тоа што пичинаа околу 7.500 Италијанци, сепак не е потсенувачка бројката од ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Астон вила, Пепе Рејна вели дека борбата со Коронавирусот било најстрашното искуство во неговиот живот. Рејна има 37 години и вели дека најмногу се ...
| | веќе видена | слични

Душан Петровиќ од Ваљево кој има 81 година го победи коронавирусот. Тој е најстариот државјанин на Србија кој успеа од КБЦ „Драгиша Мишовиќ“ да излезе здрав ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пепе Реина во разговор со медиумите од Италија го сподели своето искуство од битката со коронавирусот, вели дека најтешкиот момент било кога не можел да дише и ...
| | веќе видена | слични

Младиот Паве Секуловиќ испратил моќна и емотивна порака до сите луѓе во светот. Младиот Боксер, Паве Секуловиќ од Параќин, се вратил во Србија од Шведска, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 757 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека пациентот од Куманово кој почина на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби во Скопје бил заболен од ...
сите 210 | | | веќе видена

Брзите тестови за коронавирус (COVID – 19 IgG-IgM Rapid) се набавени од холандска компанија со која имаме ексклузивен договор за соработка. Оваа компанија е ...
сите 85 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Италијанец кој го победил вирусот: Короната ми го смени животот! ВИДЕО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: