Мишел Фајфер останува дома заради својата сестра

Во ек на пандемија на корона вирус, секојдневно се добиваат вести од светот за познати личности кои се заразени со овој опасен вирус.На естрадата во Србија ...
| | веќе видена | слични

Нема прашува за коронавирусот, Бела Хадид во бикини прима витамин Д преку сончевите зраци. Бела Хадид го предизвикува коронавирусот со излегување надвор во ...
| | веќе видена | слични

Деми Роуз не издржа повеќе. На нејзиниот 25 роденден британската манекенка и му пренесе порака на коронавирусот.Поранешната девојка на раперот Тајга на ...
| | веќе видена | слични

Мултимедијална личност Нивес Целзиум позната по своите провокативни облини и објави на Инстаграм кои мамaт воздишки кај многу мажи. (@nivescelsius) on Mar 3, ...
| | веќе видена | слични

Останато

На Клиниката за инфективни болести се примени девет нови заболени од коронавирус, со што вкупниот број хоспитализирани е 59, 12 се со потешка клиничка слика од ...
сите 770 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје вчера попладне поднесе предлог за издавање казнен налог против уште три лица поднесе, заради „Непостапување според ...
сите 293 | | | веќе видена

Многу е тешко за економските аналитичари, вклучително и за меѓународните финансиски институции, да ги предвидат случувањата за време на кризата со епидемијата ...
сите 154 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мишел Фајфер останува дома заради својата сестра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: