Ниту Интер, ниту Манчестер: Алексис оди на неочекувано место?


Манчестер јунајтед никако да се спаси од Алексис Санчес и неговиот неверојатно богат договор што го има со гигантот од „Олд Трафорд“. Санчес сезонава играше ...
| | веќе видена | слични

Исклучително доходовните маркетиншки договори се спасителот на Манчестер Јунајтед во тешкиот период на кризата поради коронавирусот. Извршниот директор, Ед ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Извршниот директор на Манчестер Јунајтед, Ед Вудворд е еден од најомразените ликови меѓу фановите на „ѓаволите“. Долго време се бара негово заминување поради, ...
| | веќе видена | слични

Интер нема да ја искористи опцијата да го откупи договорот на Алексис Санчез и следната сезона тој би требало да заигра за Манчестер Јунајтед. Чилеанецот има ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хари Реднап ја има улогата на еден од најпочитуваните тренери на Островот, а своевремено работеше и во таборот на Тотенхем. Искусниот стратег за англиските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маркус Рашфорд пред незгодната повреда на грбот беше најдобриот фудбалер на Манчестер Јунајтед оваа сезона. Младиот офанзивец блескаше на теренот и долго време ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за здравство на својот фејсбук профил се заблагодари на колегите кои неуморно работат. Ова се дел од моите колеги кои неуморно работат на пунктовите ...
сите 206 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 197 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ниту Интер, ниту Манчестер: Алексис оди на неочекувано место?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: