„Сантијаго Бернабеу“ претворен во магацин за медицински материјал

Коронавирусот со голема брзина се шири во Шпанија. Како се чини, ако продолжи ваква, во следните неколку денови ќе ја стигне Италија со бројот на заразени и ...
| | веќе видена | слични

Спортистите на големо бараат начини како им помогнат своите земји во битката со коронавирус. Добар пример доаѓа од Франција, голманот Сирил Домулан почна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ракометарот на Еурофарм Работник, Горан Кузманоски, покрена убава иницијатива во која очекува да се приклучат поголемиот дел од македонските спортисти и да ...
| | веќе видена | слични

Спортистите се дигнаа на нозе, кога не можат да водат битка на терен, ќе се обидат да помогнат овие тешки денови во поскоро време да бидат зад нас.Сите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 540 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 195 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена

Брзите тестови за коронавирус (COVID – 19 IgG-IgM Rapid) се набавени од холандска компанија со која имаме ексклузивен договор за соработка. Оваа компанија е ...
сите 742 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Сантијаго Бернабеу“ претворен во магацин за медицински материјал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: