Потврдено е, имам коронавирус: Член на жирито на Ѕвездите на Гранд е заразен, а има само една порака за сите

Ѓорѓе Давид на социјалните мрежи потврди дека има коронавирус. За жал...потврдено ми е дека имам Ковид 19!Не сфаќам...очаен сум.Вирусот ќе помине, ама ...
| | веќе видена | слични

Ѓорѓе Давид кој секојдневно се јавува од болница за да ја извести јавноста за својата здравствена состојба и на начин како ги предупредува луѓето да се чуваат, ...
| | веќе видена | слични

Српскиот музичар Ѓорѓе Давид е еден од заболените со коронавирусот и сместен е на пулмологија на Клиничкиот центар во Белград. Тој шокираше со изјавата дека ...
| | веќе видена | слични

Трчав по станот и јаукав, а потоа прекин на филмот! Ѓорѓе Давид ги открива првите симптоми на корона, каде се заразил и кој се е заразенПејачот Ѓорѓе Давид е ...
| | веќе видена | слични

Ѓорге Давид, член на жирито на шоуто „Гранд“ вели дека поради природата на неговата работа многу патувал а тоа значело и контакти со многу луѓе. Тој често ...
| | веќе видена | слични

Српскиот пеач Ѓорѓе Давид, кој е заболен од Ковид-19, од болницата каде што е згрижен, во видео интервју што го објави „Блиц“, зборува за тоа каде можел да се ...
| | веќе видена | слични

Познатиот музичар Ѓорѓе Давид дозна дека е заразен од корона вирус и се наоѓа на оделение за пумологија во Клинички центар на Србија.Најголема подршка освен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ѓорѓе Давид вчера ја извести јавноста по пат на социјалните мрежи дека заболел од корона вирусот. Вака...Воспаление на дробовите, страшно кашлање- се борел за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанската опозиција му предложи на Собранието да формира Анкетна комисија за работата на Комисијата за инфективни болести. Според нив, комисијата, која ...
сите 325 | | | веќе видена

Најновите податоци што вечерва ги објави Министерството за здравство покажуваат дека Скопје останува град со најголем број на активни случаи на Ковид-19 од кои ...
сите 398 | | | веќе видена

На Инфективното одделение во Велешката болница последнава недела се лекуваат и потешки случаи на заболени од Ковид-19, потврди за МИА доктор Весна ...
сите 302 | | | веќе видена

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
сите 321 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва порача: Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во ...
сите 251 | | | веќе видена

Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден трошеше повеќе на телевизија и електронско рекламирање за време на тековната изборна кампања отколку кој било ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потврдено е, имам коронавирус: Член на жирито на Ѕвездите на Гранд е заразен, а има само една порака за сите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: