Абрахам го „предупреди“ Рашфорд: Подалеку од Санчо (ФОТО)

Џејдон Санчо е еден од најперспективните, најквалитетните млади играчи во Европа и светот, фудбалер пред кого дефинитивно е светла и голема иднина, а за тоа ...
| | веќе видена | слични

Борусија Дортмунд стана синоним за клуб што им дава шанса на светските фудбалски таленти да играат и правилно да се развиваат, а шансата да биде член на ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед никако да се спаси од Алексис Санчес и неговиот неверојатно богат договор што го има со гигантот од „Олд Трафорд“. Санчес сезонава играше ...
| | веќе видена | слични

Интер нема да ја искористи опцијата да го откупи договорот на Алексис Санчез и следната сезона тој би требало да заигра за Манчестер Јунајтед. Чилеанецот има ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Покрај тоа што фудбалерите се согласуваат да направат видео интервјуа преку социјалните мрежи, дел од нив се одлучуваат и за видео конекција на Инстаграм меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маркус Рашфорд пред незгодната повреда на грбот беше најдобриот фудбалер на Манчестер Јунајтед оваа сезона. Младиот офанзивец блескаше на теренот и долго време ...
| | веќе видена | слични

Џуд Белингем е 16-годишен тинејџер кој сезонава беше стандарден првотимец во екипата на Бирмингам во втората по квалитет англиска лига. Белингем целосно ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 540 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 195 | | | веќе видена

Мажот е татко на инфицирано лице кое пред неколку дена е примено во ЈЗУ Општа болница Велес откако останатите членови на семејството се изолирани во домашни ...
сите 316 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Абрахам го „предупреди“ Рашфорд: Подалеку од Санчо (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: