Хајди Клум е негативна на коронавирусот

2 копии

Хајди Клум (46) откри дека нема проблем со исхраната, бидејќи во моделингот научила дисциплинирано да се храни со диети кои ги држела со години. Кралицата на ...
| | веќе видена | слични

Клаудија Шифер е една од најуспешните манекенки на 90-тите години на минатиот век. Таа во текот на кариерата красеше многу насловни страници и повеќе пати беше ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Сања Стојановиќ многумина на почеток на кариера и предвидувале блескава кариера. Меѓутоа на тие прогнози потполно фрлило сенка домашно видео од ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Хајди Клум се чувствувала лошо, па била подложна на тестирање за коронавирус, заедно со вереникот Том Каулиц. Резултатите кои ги добиле биле ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали починатата родилка од Охрид, која е негативна на тестот за Ковид- 19 и на која, оперативно и беше извадено мртво бебе при породувањето, била вистински ...
сите 286 | | | веќе видена

Со честитика за членството на Македонија во НАТО, американската амбасадорка во Алијансата Кеј Белји Хачисон во интервју за Телма порачува дека станувајќи 30-та ...
сите 261 | | | веќе видена

- За жал, кусогледоста на економскиот тим на Владата, дополнет со Спасовски и Зоран Заев попречува да се види шансата која стои преку искористување на ...
сите 226 | | | веќе видена

Со Предлог за издавање казнен налог поднесен до Основниот суд Штип, Основното јавно обвинителство во Штип побара изрекување парична казна за едно лице поради ...
сите 260 | | | веќе видена

Во врска со видеото кое утрово се споделува на социјалните мрежи, ја информирам јавноста дека од страна на Секторот за внатрешни работи Штип преземени се мерки ...
сите 65 | | | веќе видена

Градоначалникот на Прилеп, Илија Јованоски, демантира дека се заразил од корона вирусот од заболена медицинска сестра од неговата ординација „Ортомедика“. Тој ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хајди Клум е негативна на коронавирусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: