Џенова му нуди нов договор на Пандев

Најдобриот македонски ракометар Кире Лазаров се вклучи во борбата со коронавирусот донирајќи финансиски средства за здравствените работници во земјава. Лазаров ...
| | веќе видена | слични

Младите во Свети Николе организираат акција за помош на светиниколчани во борбата против корона вирусот. Тие нагласуваат дека најдобриот македонски ракометар, ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Горан Пандев со реакција на социјалната мрежа Инстаграм, бидејќи било злоупотребено неговото име. „Во овие тешки моменти за целиот ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на фудбалската репрезентацијата Горан Пандев порача политичките партии да не го мешаат неговото име за нивни цели. „Во овие тешки моменти за целиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Во моментов располагаме со 4.500 тестови, а резервите секојдневно се надополнуваат. Ја очекуваме донацијата и од 20.000 китови за тестирање, кои се доволни за ...
сите 163 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 175 | | | веќе видена

Безбедносната состојба на подрачјето на седум општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна. Изминатово деноноќие, во периодот од 21 часот на 3 април до 7:00 ...
сите 309 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 187 | | | веќе видена

Клиничката болница Аџибадем Систина е дел од втората најголема групациjа на болници во светот (IHH) и е првата болница која во земјата ја доби престижната ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенова му нуди нов договор на Пандев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: