ФитКит со иницијатива #ВежбамОдДома за деца и возрасни


2 копии
6 копии

Здраво Маја, како си, како го минуваш времето во изолација? – Сите сме засегнати од вонредната состојба и вирусот ковид 19. Сегашната ситуација налага да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Скопје, 10 април 2020 (Inpress) – Забраната за движење на населението денеска почнува од 16:00 часот и ќе трае до понеделник до 05:00 часот. Со ова почнува 61 ...
сите 312 | | | веќе видена

Четворица пациенти позитивни на Ковид-19 се лекуваат на штипското Инфективно одделение, по двајца од Штип и Кочани, а од завчера на Клиниката за инфективни ...
сите 218 | | | веќе видена

Загрижувачко е немањето слух на институциите, за апелите за помош на стопанственици од разни дејности.За жал властите се фокусирани нивните изјави од типот ...
сите 187 | | | веќе видена

Се уште се чекаат резултатите од 16-мината вработени на детското одделение од Кочани кои биле во контакт со четиримесечното бебе за кое вчера се потврди дека е ...
сите 44 | | | веќе видена

И покрај постојаното заострување на мерките, МВР секојдневно информира за прекршувања на полицискиот час Заострениот полициски час, кој почнува пет часа порано ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ФитКит со иницијатива #ВежбамОдДома за деца и возрасни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: