ВО ЖИВО: Huawei P40 промоцијаОстанато

Датумот на изборите е детерминиран со уредбата со законска сила која има важење до завршување на вонредната состојба. Во оној момент кога ќе заврши вонредната ...
сите 488 | | | веќе видена

Во градот Дебар епидемиолошката состоја и по повеќе од еден месец е стабилна. Во општата болница нема пациенти кои имаат симптоми на коронавирусот, соопшти ...
сите 557 | | | веќе видена

Владата на денешната седница донесе одлука со која oд утре целосно престанува да важи Одлуката за ограничување на движењето на граѓаните, соопшти министерот за ...
сите 214 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 199 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 220 | | | веќе видена

Прилепчанец пријавил во полиција дека сопругата го нападнала и повредила со остар предмет, а сопругата пак еден час подоцна, во истата станица пријавила дека ...
сите 468 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВО ЖИВО: Huawei P40 промоција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: