Како Коби постигна 61 поен, па потоа коментираше филм за себе (ВИДЕО)


Пред точно два месеци во хеликоптерска несреќа животот го загуби легендарниот Коби Брајант. Бескомпромисноста кон противниците, гладот за победа и големата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека дел од светот површно ја следеше приказната за новата болест која што ѝ пркоси на планетата и 'одмавнуваше' со рака на медумите кои што предупредуваа ...
| | веќе видена | слични

 Документарниот филм "The Lockdown: One month in Wuhan" – „Карантин: Еден месец во Вухан“ е своевиден тежок потсетник на борбата на кинеските власти со корона ...
| | веќе видена | слични

Додека остатокот од светот само површно ја следи приказната за новата болест која прогонува во Кина, предупредувајќи дека тоа е сериозна, долга и тешка битка ...
| | веќе видена | слични

„Коронавирус: Како смртоносната епидемија предизвика глобална вонредна состојба“ е документарен филм на австралиската телевизија „Еј-би-си њуз“, кој трае околу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче денеска на прес-конференција апелираше сите пациентки кои доаѓаат на Клиниката за гинекологија и акушерство во Скопје да ...
сите 246 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 309 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена

Во овој момент се изработува решението кое ќе бара законска измена со цел породилното отсуство да се продолжи, затоа што на мајките на кои им завршува во овој ...
сите 133 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Коби постигна 61 поен, па потоа коментираше филм за себе (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: