Први Nike Kobe патики по неговата трагична несреќа

Од Лос Анѓелос стигна невероватен призор, мурал посветен на трагично настраданите Коби и Џијана префарбан е со порака на коронавирус.Оваа информација ја ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи кружи една фотографија која е направена во Лос Анџелес, а која прикажува како муралот посветен на трагично настраданите Коби и Џијана ...
| | веќе видена | слични

Коби Брајант својата кариера ја заврши на фантастичен начин со 60 постигнати поени на пресметката на Јута Џез, дуел по кој одржи специфичен говор кој ќе се ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Пешкирот со кој легендата на Лос Анџелес лејкерс, Коби Брајант одржа проштален говор по неговиот последен натпревар во НБА, на 13 април 2016 година, се продаде ...
| | веќе видена | слични

Коронавирусот го замрзна и спортот, па во овој период играчите често се на социјалните мрежи и се дружат со нивните фанови преку постови, обраќања, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во овој момент се изработува решението кое ќе бара законска измена со цел породилното отсуство да се продолжи, затоа што на мајките на кои им завршува во овој ...
сите 802 | | | веќе видена

На Клиниката за инфективни болести се примени девет нови заболени од коронавирус, со што вкупниот број хоспитализирани е 59, 12 се со потешка клиничка слика од ...
сите 263 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје вчера попладне поднесе предлог за издавање казнен налог против уште три лица поднесе, заради „Непостапување според ...
сите 296 | | | веќе видена

Многу е тешко за економските аналитичари, вклучително и за меѓународните финансиски институции, да ги предвидат случувањата за време на кризата со епидемијата ...
сите 154 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Први Nike Kobe патики по неговата трагична несреќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: