Млада француска sвезда: „Каде ќе одам? Па, во Реал…”


8 копии
2 копии

Легендата на колумбискиот фудбал, Карлос Валдерама испрати трансфер совед до неговиот оснародник и играч на Реал Мадрид, Хамес Родригез. Според Валдерама, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дали Евертон создава тим од соништата? Со ангажманот на Карло Анчелоти на клупата, еден од најдобрите светски тренери, секако дека и амбициите растат. Па така ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 540 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 195 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена

Брзите тестови за коронавирус (COVID – 19 IgG-IgM Rapid) се набавени од холандска компанија со која имаме ексклузивен договор за соработка. Оваа компанија е ...
сите 742 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Млада француска sвезда: „Каде ќе одам? Па, во Реал…”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: