Има сомнежи дека и мечот Ливерпул – Атлетико бил „биолошка бомба“


Не само дуелот на Аталанта и Валенсија во Милано, туку и мечот Ливерпул – Атлетико Мадрид, кој се играше со публика, придонел за ширење на Коронавирусот. ...
| | веќе видена | слични

Иако мечот на „Паркот на принцовите“ помеѓу ПСЖ и Борусија Дортмунд е одигран без присуство на навивачи, сепак голем број на фанови се собраа пред стадионот. ...
| | веќе видена | слични

Според шпанскиот весник по денешното тестирање сите резултати на 25 заболени претставници на Валенсија биле негативни. Пред само две недели, дури 35 % од ...
| | веќе видена | слични

Сите десет играчи и тренери на Валенсија кои беа позитивни на коронавирсот се опоравија од болеста. Шпанскиот прволигаш во средината на март објави дкеа 35 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за здравство на својот фејсбук профил се заблагодари на колегите кои неуморно работат. Ова се дел од моите колеги кои неуморно работат на пунктовите ...
сите 206 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 198 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Има сомнежи дека и мечот Ливерпул – Атлетико бил „биолошка бомба“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: