Педро: Готово е, заминувам од Челзи

Рио Фердинанд во безброј наврати има посочено дека преголемото ривалство меѓу клубовите во Премиер лигата имало негативен ефект врз англиската фудаблска ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот фудбалер на Вест Хем Жулиен Фабер немаше убави зборови за некогашниот менаџер на „чеканите“ Аврам Грант. Французинот вели дека израелскиот стратег ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Фудбалерот на Челзи, Калум Хадсон Oдoи во целост се опорави од коронавирусот, соопшти менаџерот на „сините“, Френк Лампард. Тој беше првиот играч во Премиер ...
| | веќе видена | слични

Калум Хадсон-Одои победи во битката против Коронавирусот и целосно е излечен, потврди неговиот менаџер Френк Лампард. Англискиот стратег преку видео-интервју ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот фудбалер Педро Родригез не е сигурен како ќе изгледа неговата иднина по истекувањето на неговиот договор со Челзи на крајот на оваа сезона. Педро е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена

Заев не обезбеди пари навреме, ќе плаќаме скапи камати, потребно е итно спроведување на антикризните мерки Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев не обезбеди ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Педро: Готово е, заминувам од Челзи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: