ЈАРЕЦ – НЕ мачи се да го понижуваш, тој е подготвен да стане од пепелта за правда и дигнитет!

Пред сè Јарецот сака емоционална безбедност, но во секое време, финансиска. Тој е добар со пари, но не мора да има многу пари. Тој само сака да се осигура дека ...
| | веќе видена | слични

 Во последниве денови бевме сведоци на зголемена паника поради пандемија што го зафати светот, а промената на вестите од час во час сигурно придонесува за ...
| | веќе видена | слични

 Да, датумот на раѓање, без оглед на месецот, може да открие на кој тип личност припаѓате, и тоа со неверојатна прецизност. Дознајте какви особини се кријат ...
| | веќе видена | слични

 Овој текст најубаво ќе го сфатат само оние коишто имаат постара сестра. Ова е една од тајните на безусловната љубов. Истражувањето спроведено на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ова е тежок период за повеќето луѓе, и сосема е можно од вечер на вечер да имате проблеми со несоница…Не се заморувате, мозокот ви е преокупиран со многу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена

Заев не обезбеди пари навреме, ќе плаќаме скапи камати, потребно е итно спроведување на антикризните мерки Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев не обезбеди ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЈАРЕЦ – НЕ мачи се да го понижуваш, тој е подготвен да стане од пепелта за правда и дигнитет!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: