Поради една објава фановите се убедени дека Бритни Спирс е комунистка


Коронавирусот разоткри дека познатите живеат потполно различно од сите сотанати. Откако беа објавени снимки од нивните палати со сопствените киносали, спа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Српската пејачка Јелена Томашевиќ се огласи на социјалните мрежи и изнесе детали за приватниот живот кои никој не ги знаеше досега.Томашевиќ открила дека ...
| | веќе видена | слични

Фолк пејачката Драгана Мирковиќ и нејзиниот сопруг Тони многу прати кажале и објавиле дека се добри пријатели со актерот Жан Клод Ван Дам. Овие денови на ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за шестмесечно бебе, малиот Леонард и 102-годишна жена Грондони. Детето поминало 50 дена во болницата борејќи се со смртоносниот вирус, а неговата ...
| | веќе видена | слични

Во екот на корона пандемијата, и покрај сите забрани, полицискиот час, карантинот, изолацијата… сексапилната Тае Таировиќ реши да не мирува. Атрактивната ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо продолжува да се припрема за продолжување на сезоната во својата вила во Мадеира. Продолжувањето на италијанската Серија А е планирано за ...
| | веќе видена | слични

Во кралското британско семејство никако да дојде период на мир и стабилизација. Збогувањето Од денес Меган Маркл и принцот Хари веќе не се дел од британското ...
| | веќе видена | слични

Во време кога влогерите и инфлуенсерите често привлекуваат повеќе внимание од некои професионални ТВ емисии, исклучително е важно видеата или фотографиите да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче денеска на прес-конференција апелираше сите пациентки кои доаѓаат на Клиниката за гинекологија и акушерство во Скопје да ...
сите 246 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ На 4 март оваа година, Фатиме Фетаи, екс Чарлиевиот ангел која неславно заврши како и другите од СЈО, и која повеќе се прослави со скапата ...
сите 163 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 309 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради една објава фановите се убедени дека Бритни Спирс е комунистка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: