Блиските загрижени за Анџелина Џоли

Оскаровката и активистка, Анџелина Џоли, донирала милион долари во организацијата „Ниедно дете да не биде гладно“, која им помага на заедниците да ги нахранат ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли се грижи за децата на кои им се потребни оброци за време на пандемијата, пишува People. Оскаровката и активистка донирала еден милион долари за ...
| | веќе видена | слични

Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува таблоидот New Weekly!, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли (44) се грижи за децата на кои им се потребни оброци дома за време на пандемијата на коронавирус.Познатата актерка и активистка донираше 1 милион ...
| | веќе видена | слични

 Oколу Анџелина Џоли отсекогаш имало контроверзии, но едно е сигурно кога е во прашање помагањето на другите и хуманитарната работа, таа е царица. Анџелина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена

Заев не обезбеди пари навреме, ќе плаќаме скапи камати, потребно е итно спроведување на антикризните мерки Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев не обезбеди ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Блиските загрижени за Анџелина Џоли

Од:
До кого (е-маил):
Порака: