Љубов за време на корона вирус: Како да не се испокараме

Еднa од најпознатите британски адвокатки за разводи вели дека коронавирусот „многу веројатно“ ќе доведе до зголемен број на разводи затоа што двојките ќе ...
| | веќе видена | слични

Откако се се заврши значајно порасна стапката на разводи во Кина, бидејќи паровите премногу време беа заедно дома во самоизолација. Стручњаците ова го ...
| | веќе видена | слични

Барањата за развод вртоглаво се зголемуваат кај паровите во карантин поради коронавирусот и кај двојките под финансиски стрес, тврдат врвните адвокати за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 540 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 195 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена

Брзите тестови за коронавирус (COVID – 19 IgG-IgM Rapid) се набавени од холандска компанија со која имаме ексклузивен договор за соработка. Оваа компанија е ...
сите 742 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубов за време на корона вирус: Како да не се испокараме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: