Манчестер јунајтед ќе плати 130 милиони евра за Санчо


Исклучително доходовните маркетиншки договори се спасителот на Манчестер Јунајтед во тешкиот период на кризата поради коронавирусот. Извршниот директор, Ед ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Извршниот директор на Манчестер Јунајтед, Ед Вудворд е еден од најомразените ликови меѓу фановите на „ѓаволите“. Долго време се бара негово заминување поради, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Покрај тоа што фудбалерите се согласуваат да направат видео интервјуа преку социјалните мрежи, дел од нив се одлучуваат и за видео конекција на Инстаграм меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маркус Рашфорд пред незгодната повреда на грбот беше најдобриот фудбалер на Манчестер Јунајтед оваа сезона. Младиот офанзивец блескаше на теренот и долго време ...
| | веќе видена | слични

Џуд Белингем е 16-годишен тинејџер кој сезонава беше стандарден првотимец во екипата на Бирмингам во втората по квалитет англиска лига. Белингем целосно ја ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот новинар Фабрицио Романо објави информација дека Борусија Дортмунд нема ништо против продажба на својот најдобар играч Џејдон Санчо, но дека ниту ...
| | веќе видена | слични

Германскиот тим се покажа како одлична средина за младите и талентирани фудбалери кои сакаат да се развиваат на вистински начин. „Милионерите“ успеаја Џејдон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со 60 гласа „за” и 32 „воздржани” пратениците во Собранието вчера попладне ја изгласаа потребата од донесување на измени на Законот за заштита на населението ...
сите 159 | | | веќе видена

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на денешниот протест на партијата „против мафијата, за правда и слобода“ рече дека доколку владата на СДСМ и ...
сите 139 | | | веќе видена

Собраниската Комисија за здравство денеска треба да го разгледа Предлог законот за изменување и дополнување на Законот за заштита на населението од заразни ...
сите 324 | | | веќе видена

Државата оди напред! Едно општество за сите, и во добро, и во криза, секогаш, а од сега и уредено со нов Закон за спречување и заштита од дискриминација кој ...
сите 85 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА ИМА 628 ЗАРАЗЕНИ СОКОРОНАВИРУСОТ Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2236 тестирања, а регистрирани се 628 ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер јунајтед ќе плати 130 милиони евра за Санчо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: