НЕДЕЛА НА ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ: Анализа на потрошувачки кредит на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје за прв пат како дел од своето портфолио нуди потрошувачки ненаменски кредит со животно осигурување за сите клиенти. Осигурителната полиса ...
| | веќе видена | слични

Халкбанк како институција која води сметка за своите клиенти кои во овие тешки моменти за нормално деловно работење се со спречени или намалени промети и ...
| | веќе видена | слични

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
| | веќе видена | слични

ПроКредит Банка во својата понуда има одличен кредит наменет за инвестиции со одлични услови. Максимален износ на кредит: до 30.000 евра Рок на отплата: до 5 ...
| | веќе видена | слични

Силк Роуд Банка во својата понуда го содржи потрошувачкиот кредит “Еден за се” со цел преу него клиентите да имаат можност да ги рефинансирање на сите кредитни ...
| | веќе видена | слични

Ви го претставуваме Супер 5 потрошувачкиот кредит на Капитал Банка со максимален износ до 900.000 МКД кој може да се искористи ненаменски и за рефинансирање на ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје, во соработка со „Триглав Осигурување Живот“ АД Скопје, овозможува корисникот на кредитот дополнително самостојно да го обезбеди својот ...
| | веќе видена | слични

Бидејќи купувањето со ограничен буџет бара компромис меѓу желбите и можностите, Релакс потрошувачкиот кредит на Еуростандард Банка ви нуди можност да добиете ...
| | веќе видена | слични

Лесен кеш кредит е производ на Охридска банка наменет за сите кредитоспособни физички лица во редовен работен однос, кои имаат сметка во банката. Понуда и ...
| | веќе видена | слични

Уни Банка го нуди својот FLASH потрошувачки кредит со износ до 1.200.000 МКД. При одобрувањето, висината на каматната стапка е определена од висина на плата, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за здравство на својот фејсбук профил се заблагодари на колегите кои неуморно работат. Ова се дел од моите колеги кои неуморно работат на пунктовите ...
сите 206 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 197 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕДЕЛА НА ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ: Анализа на потрошувачки кредит на Халкбанк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: