Имаме 201 пензионер со пензија над 51.000 денари

За сега нема никакви најави за некакво решение во наредниот период, додека трае кризата со коронавирусот за евентуална промена на условите или намалување на ...
| | веќе видена | слични

Иако е многу непопуларно и веројатно може да биде силен удар врз потенцијално најранлива категорија сепак властите треба да бидат доблесни и да кажат од каде ...
| | веќе видена | слични

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Имаме 201 пензионер со пензија над 51.000 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: