УШТЕ ЕДНА ЗАБРАНА: Нема движње од 16 до 05 часот за викендите


2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Во ВМРО-ДПМНЕ се подготвуваат документи кои треба да се поднесат до Министерството за правда за да може да се спроведе акцијата за собирање потписи со коишто ...
сите 417 | | | веќе видена

Вицепремиерот на Бугарија и министер за одбрана, Красимир Каракачанов во интервју во емисијата „Лице в лице“ на bTV, освен за темата парламентарни избори во ...
сите 120 | | | веќе видена

Жена заврши со тешки телесни повреди во сообраќајна несреќа што се случи вчера на улицата „Јадранска магистрала“.Станува збор за 40-годишна жена од селото ...
сите 216 | | | веќе видена

Пулмологот и специјалист по интерна медицина д-р Пјер Кори кој помагал во лечењето на ковид пациенти во неколку држави во САД апелира заболените од ковид-19 да ...
сите 175 | | | веќе видена

Радмила Шекеринска била нервозна и лута затоа што судскиот процес за т.н. организирање на настаните на 27 април не течел со брзината која таа ја очекува. Во ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УШТЕ ЕДНА ЗАБРАНА: Нема движње од 16 до 05 часот за викендите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: