Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација (фото)

Во периодот на изолација сите наоѓаат занимација и обврски за да го исполнат секојдневието.И во домот на Кеба е раздвижено и интересно. Тој со фановите сподели ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Сања Стојановиќ многумина на почеток на кариера и предвидувале блескава кариера. Меѓутоа на тие прогнози потполно фрлило сенка домашно видео од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вики Миљковиќ на своите колеги им донела храна со обзир на тоа дека имаат забрана за движење за време на вонредна состојба.Пејачката на Драган Стојковиќ ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Дупката во буџетот постојано се поместува, од 1 милијарда и 200 милиони евра за која Заев збореше до пред некој ден, вчера велат дека стана 2 милијарди па ќе ...
сите 213 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: