Кардашијанката жестоко ја нападна пејачката! - расправијата не застанува и после 4 години


Фановите на Тејлор Свифт полуделе кога виделе дека нивната миленичка од страна на Ким Кардашијан е наречена “лажга“. Тоа го направила поради извесен разговор ...
| | веќе видена | слични

Новиот потег на Ким Кардашиан наишол на осуда кај огорчените луѓе кои не криеле што мислат. Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан на социјалните мрежи го споделила ...
| | веќе видена | слични

На почетокот од месец март Ким Кардашијан се појави на Модната недела во Париз и остави силен впечаток со латекс костимот и окажа дека умее да ги помести ...
| | веќе видена | слични

 И сестрите Кардашијан сакаат да дадат добар пример во време на пандемијата, но го прават на свој уникатен начин. Кортни Кардашијан поради препораката за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 138 | | | веќе видена

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ рече дека државата треба да испрати економски јасна порака за бората против епидемијата на коронавирус , дека секој ...
сите 222 | | | веќе видена

Во хотелот „Монтенегро“ кај Велес од синоќа престојуваат во карантин 42 македонски државјани кои престојувале во Малта, а кои вчера попладнето беа вратени во ...
сите 95 | | | веќе видена

Сега сте во возот за преговарање и тој ја напушти станицата, вели евроамбасадорот Самуел Жбогар во интервјуто за МИА. - Земјите членки конечно се согласија за ...
сите 338 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Кочани поднесе предлози за изрекување казни од по 2 000 евра за 15 лица за непостапување според здравствените прописи за време на ...
сите 305 | | | веќе видена

На истата владина седница на која ќе се расправа за доброволно откажување од платата на Рената Дескоска од 70 илјади денари, на братучедот на Дескоска, Николче ...
сите 69 | | | веќе видена

Заев не обезбеди пари навреме, ќе плаќаме скапи камати, потребно е итно спроведување на антикризните мерки Факти кои го одбележаа денот: 1. Заев не обезбеди ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кардашијанката жестоко ја нападна пејачката! - расправијата не застанува и после 4 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: