Тајсон повторно шокира: Имав оргии со нивните мајки и сестри

3 копии

Мајк Тајсон засекогаш ќе остане запаметен како еден од најдобрите боксери во историјата, но истовремено и како еден од најпроблематичните спортисти кои го ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот боксер Мајк Тајсон зад себе има навистина турбулентно минато и живот во кој помина низ се и сешто. „Челичниот Мајк“ се смета за еден од најдобрите ...
| | веќе видена | слични

Мајк Тајсон, поранешен светски шампион во бокс во тешка категорија уште еднаш го шокираше светот. Тајсон беше нокаут машина и еден од најдобрите и најопасните ...
| | веќе видена | слични

Мајк Тајсон можевме да го видиме во едно навистина емотивно и необично издание на почетокот на овој месец додека даваше изјава за подакстот „Хотбоксин“, а сега ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Боксерската легенда Мајк Тајсон на 53 години признал дека во животот преживеал многу работи. Вртоглави успеси во кариерата му донеле многу работи за кои што ...
| | веќе видена | слични

Мајк Тајсон овие денови со некои изјави од минатото добива место во спортските медиуми, со оглед на тоа дека спортот е парализиран. Тајсон во 90-тите години го ...
| | веќе видена | слични

Мајк Тајсон од недела во недела открива тајни од неговото бурно минато. „Iron Mike“ беше на врвот на славата во 90-тите години, а сега открива дека во младоста ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во моментов еден инфектолог од Куманово е заболен од Ковид-19, а еден од Штип е во самоизлоација, одговори на прашање на денешната прес конференција ...
сите 774 | | | веќе видена

Парични казни ќе добијат екс директорката на Охридската општа болница и инфектолозите поради утврдени пропусти во случајот со 66 годишната пациентка од ...
сите 192 | | | веќе видена

Радовишкото обвинителство обвини 11 лица за непочитување на одлуката за забрана и посебен режим на движење на територијата на Република Македонија, соопштија ...
сите 298 | | | веќе видена

Почнувајќи од 20 март, односно кога почнуваат да се чувствуваат ефектите од здравствените мерки преземени за спречување на ширење на корона вирусот, се ...
сите 156 | | | веќе видена

Во Србија во изминативе 24 часа се зголемува бројот на тестирни лица и од 810 новотестирани, позитивни на коронавирусот се 160 лица, со што од 4371 тестирани ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тајсон повторно шокира: Имав оргии со нивните мајки и сестри

Од:
До кого (е-маил):
Порака: