Можеби е арогантен, но покажа и срце: И Конор донираше милион евра!


Францускиот телевизиски канал M6, по побрка напаѓачот на Барселона, Лионел Меси, со неговиот ирански „двојник“ Реза Парастеш. Студентот од Иран многу личи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Многу спортисти од светот кои годишно заработуваат десетици милиони се вклучија во борбата против коронавирусот, но се чини дека Дру Брис ги надмина сите. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На овој голем ден и денешен празник за владата на Заев, дојдовме да кажеме дека навистина „блескаме“. „Блескаме“ со тоа што буџетот е полн, секој граѓанин ќе ...
сите 287 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје вчера попладне поднесе предлог за издавање казнен налог против уште три лица поднесе, заради „Непостапување според ...
сите 287 | | | веќе видена

Додека државата, сите институции и граѓани се борат со здравствените и економски последици од коронавирусот, Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ мора да ги ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски вчера го претстави вториот сет на економски мерки за справување со последиците од пандемијата на коронавирус. Обемниот пакет, ...
сите 375 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можеби е арогантен, но покажа и срце: И Конор донираше милион евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: