Кампери масовно си заминуваат од Шпанија

2 копии

Новозеланѓаните се толку подготвени да ги пријават своите соседи за кршење на правилата за изолација поради коронавирусот што полицијата денеска објави дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена

Ме радува што од СДСМ се вразумуваат и ги прифатија нашите барања дека со глава во ѕид, со уцени, со поставување на ултиматуми не се постигнува ништо и ...
сите 214 | | | веќе видена

Секое одложување на изборите е на штета на здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 732 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кампери масовно си заминуваат од Шпанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: