Во епидемијата АМЕРИКАНЦИТЕ КУПУВААТ ОРУЖЈЕ, А РУСИТЕ - ПРЕЗЕРВАТИВИ


Продавачите во Русија забележуваат зголемена побарувачка за ѓумбир, како резултат на пандемијата на коронавирусот, соопштија претставниците на трговската група ...
| | веќе видена | слични

Продавниците во Русија забележуваат зголемена побарувачка на ѓумбир, како последица на пандемијата на коронавирусот, соопштиле претставниците на „X5“ ...
| | веќе видена | слични

Продавачите во Русија бележат зголемена побарувачка на ѓумбирот среде пандемијата на новиот коронавирусот, соопштиле претставниците на X5 трговската група и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче смета дека полицискиот час не е трајно решение, доколку граѓаните не сфатат колку е важно почитувањето на мерките за ...
сите 307 | | | веќе видена

Македонското сценарио се покажа како поцрно од италијанското, а македонскиот здравствен систем ги покажа сите свои кардинални недостатоци кои резултираат со ...
сите 397 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија, на која се гледа како ВМРО ДПМНЕ, протестира со скапи и луксузни возила. На протестите кои ги организира ВМРО ДПМНЕ ...
сите 25 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА ИМА 628 ЗАРАЗЕНИ СОКОРОНАВИРУСОТ Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2236 тестирања, а регистрирани се 628 ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во епидемијата АМЕРИКАНЦИТЕ КУПУВААТ ОРУЖЈЕ, А РУСИТЕ - ПРЕЗЕРВАТИВИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: