НЕДЕЛА НА ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ: Анализа на потрошувачки кредит на Комерцијална банка

Комерцијална банка АД Скопје беше првата од банкарскиот сектор која го воведе потрошувачкиот кредит со ЕУР клаузула со максимален износ од 30.000 евра, кој ...
| | веќе видена | слични

Халкбанк како институција која води сметка за своите клиенти кои во овие тешки моменти за нормално деловно работење се со спречени или намалени промети и ...
| | веќе видена | слични

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
| | веќе видена | слични

ПроКредит Банка во својата понуда има одличен кредит наменет за инвестиции со одлични услови. Максимален износ на кредит: до 30.000 евра Рок на отплата: до 5 ...
| | веќе видена | слични

Силк Роуд Банка во својата понуда го содржи потрошувачкиот кредит “Еден за се” со цел преу него клиентите да имаат можност да ги рефинансирање на сите кредитни ...
| | веќе видена | слични

Ви го претставуваме Супер 5 потрошувачкиот кредит на Капитал Банка со максимален износ до 900.000 МКД кој може да се искористи ненаменски и за рефинансирање на ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје, во соработка со „Триглав Осигурување Живот“ АД Скопје, овозможува корисникот на кредитот дополнително самостојно да го обезбеди својот ...
| | веќе видена | слични

Бидејќи купувањето со ограничен буџет бара компромис меѓу желбите и можностите, Релакс потрошувачкиот кредит на Еуростандард Банка ви нуди можност да добиете ...
| | веќе видена | слични

Лесен кеш кредит е производ на Охридска банка наменет за сите кредитоспособни физички лица во редовен работен однос, кои имаат сметка во банката. Понуда и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Линеарен пораст на нови пациенти е она што го сакаме. Стратегијата што ја применуваме е одлична и таа дава резултати и треба да се почитува. Ова го порача ...
сите 453 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Јавното обвинителство досега поднело кривични пријави против повеќе од 500 лица за непочитување на мерките за спречување или сузбивање на болеста Ковид-19. ...
сите 528 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска се сретна со министерот за надворешни работи и трговија на Република Унгарија, Петер Сијарто На средбата, на која се ...
сите 213 | | | веќе видена

Негативен бил тестот за корона вирус кај пациентот од Кратово кој синоќа почина во ГОБ 8-ми септември. Иако вчеравечер од болницата неофицијално го водеа како ...
сите 79 | | | веќе видена

Според нив, треба да останат што е можно повеќе работни места, и во таа насока да биде фокусирана политиката Владините мерки за спас на економијата и ...
сите 404 | | | веќе видена

Угостителите од сите градови во земјата кои по стапувањето на сила на уредбата на државата и мерките за заштита од вирусната инфекција не работат, соопштија ...
сите 301 | | | веќе видена

Горанчо Крстев градоначалникот на општина Чешиново Облешево е позитивен на коронавирус, откако на 23 март бил да се шиша кај фризер од Кочани, кој вчера го ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕДЕЛА НА ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТИ: Анализа на потрошувачки кредит на Комерцијална банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: