Доставните комбиња на Volkswagen не знаат за пауза во време на криза


Останато

Парични казни ќе добијат екс директорката на Охридската општа болница и инфектолозите поради утврдени пропусти во случајот со 66 годишната пациентка од ...
сите 182 | | | веќе видена

Почнувајќи од 20 март, односно кога почнуваат да се чувствуваат ефектите од здравствените мерки преземени за спречување на ширење на корона вирусот, се ...
сите 251 | | | веќе видена

Радовишкото обвинителство обвини 11 лица за непочитување на одлуката за забрана и посебен режим на движење на територијата на Република Македонија, соопштија ...
сите 305 | | | веќе видена

На прес конференцијата на министерката за финансии, со реакција се огласи опозициската ВМРО ДПМНЕ. Во реакцијата се вели: „Владата предлага поддршка на ...
сите 426 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 136 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија го донесе вториот пакет економски мерки кои имаат за цел побрзо и поефикасно справување со економските последици од ...
сите 224 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска на прес-конференција апелираше сите пациентки кои доаѓаат на Клиниката за гинекологија и акушерство во Скопје да ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доставните комбиња на Volkswagen не знаат за пауза во време на криза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: