(ФОТО) Кога карантинот се претвора во бизнис- СО ПРОВОКАТИВНИ ФОТОГРАФИИ од дома заработи 1 милион фунти

Русокоса девојка стана првата Британка која заработи 1 милион фунти од несериозна веб-страница.Дани Харвуд изјавила дека таа успеала да ги заработи овие пари ...
| | веќе видена | слични

Пандемијата на коронавирус започна да ја буди креативноста кај луѓето, особено кога станува збор за одржување љубовни врски. Во време кога три милијарди луѓе ...
| | веќе видена | слични

Коронавирусот го нападна светот, но тоа не им пречи на Никлас Бентнер и неговата прекрасна девојка Филине Ропсторф да уживаат и кога се во изолација. Осамени и ...
| | веќе видена | слични

Коронавирусот влијае на нашето секојдневие, а повеќе од три милијарди луѓе ширум светот се во карантин. Но, едно момче и покрај оваа ситуација успеа да стапи ...
| | веќе видена | слични

Коронавирусот влијае на промената на животот во секој сегмент. Преку 3 милијарди луѓе се во карантин. Еден од нив е и Џереми Кохен од Америка кој пронашол ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Канцеларијата на обвинителството во Ломбардија не најде кривично дело во постапките на 29-годишниот напаѓач на Бреша Марио Балотели, во случајот силување на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на Алијансата, Јенс Столтенберг го најави дневниот ред на утрешниот министерски совет, кој за првпат ќе се одржи на видео-конференција ...
сите 359 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 308 | | | веќе видена

На овој голем ден и денешен празник за владата на Заев, дојдовме да кажеме дека навистина „блескаме“. „Блескаме“ со тоа што буџетот е полн, секој граѓанин ќе ...
сите 102 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Кога карантинот се претвора во бизнис- СО ПРОВОКАТИВНИ ФОТОГРАФИИ од дома заработи 1 милион фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: