Јунајтед како „зебри“ следната сезона на гости

Тековната сезона допрва треба да заврши, но деталите за новите дресови за претстојната сезона се веќе познати. „Адидас“ останува спортски бренд, „Fly Emirates“ ...
| | веќе видена | слични

Иако уште не се знае дали оваа сезона ќе биде завршена, Реал Мадрид веќе се подготвува за следната 2020/21. Според некои сајтови, веќе е познат дизајнот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во овој момент се изработува решението кое ќе бара законска измена со цел породилното отсуство да се продолжи, затоа што на мајките на кои им завршува во овој ...
сите 748 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје вчера попладне поднесе предлог за издавање казнен налог против уште три лица поднесе, заради „Непостапување според ...
сите 293 | | | веќе видена

Многу е тешко за економските аналитичари, вклучително и за меѓународните финансиски институции, да ги предвидат случувањата за време на кризата со епидемијата ...
сите 154 | | | веќе видена

-Медицинскиот персонал немаше заштитна опрема, а ние пациентите немавме ниту сапун, вели жена од Козле во телефонско сведоштво за телевизија Алфа. Ги опишува ...
сите 153 | | | веќе видена

Донесени се важни одлуки, државата ги спасува работните места на граѓаните и обезбедува приход за секој човек! Преку конкретни мерки за зачувување на секое ...
сите 432 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед како „зебри“ следната сезона на гости

Од:
До кого (е-маил):
Порака: