ГЕРМАНСКИ ЕКСПЕРТ: Го знам коронавирусот и не се однесува вака, НЕШТО ЧУДНО СЕ СЛУЧУВА (ВИДЕО)

Доктор Волвганг Водард кој е познат пулмолог и долгогодишен член на СПД во германскиот Бундестаг, е дел од научниците и лекари во Германија кои имаат различно ...
| | веќе видена | слични

Професор по молекуларна биологија и биохемија на загребскиот Природно математички факултет, Гордан Лауц, зборувал за начините на заштита од коронавируст и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од најпознатите светски пулмолози и долгогодишен член на СПД во германскиот Бундестаг, д-р. Волфганг Водарг е еден од научниците и лекарите во Германија ...
| | веќе видена | слични

Едно од прашањата кое што новинарка го поставила предизвикало големо внимание на денешната седница на Владата на Србија по повод коронавирусот. Прашањето на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија со 249 случаи на новозаразени и 20 починати лица е на врвот од листата со соседните земји во последната недела според анализата која што ТВ21 ...
сите 718 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 166 | | | веќе видена

На 15 јуни Грците ја отвораат туристичката сезона , прво за гости од 29 земји а потоа и за сите други. Затоа тие подготвија еден вид „туристички водичи така ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГЕРМАНСКИ ЕКСПЕРТ: Го знам коронавирусот и не се однесува вака, НЕШТО ЧУДНО СЕ СЛУЧУВА (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: