Ким насред пандемијата го зголемува богатството, луѓето бесни: Навистина ли немаш доволно пари?


Новиот потег на Ким Кардашиан наишол на осуда кај огорчените луѓе кои не криеле што мислат. Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан на социјалните мрежи го споделила ...
| | веќе видена | слични

Фановите на Тејлор Свифт полуделе кога виделе дека нивната миленичка од страна на Ким Кардашијан е наречена “лажга“. Тоа го направила поради извесен разговор ...
| | веќе видена | слични

На почетокот од месец март Ким Кардашијан се појави на Модната недела во Париз и остави силен впечаток со латекс костимот и окажа дека умее да ги помести ...
| | веќе видена | слични

 И сестрите Кардашијан сакаат да дадат добар пример во време на пандемијата, но го прават на свој уникатен начин. Кортни Кардашијан поради препораката за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Подобро сите да стиснеме заби два месеци, со цел секој да може да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите. Вака лидерот на ...
сите 547 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се регистрирани 18 нови случаи на коронавирус во земјата, објави министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил. Тој ...
сите 557 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјава најверојатно во јуни ќе ги стартува преговорите со Европската Унија. Во интервјуто за Фактор, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за тоа какви ...
сите 399 | | | веќе видена

Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 185 | | | веќе видена

Една од жртвите е 31 годишен скопјанец. Нови 18 заразени во државата. Министерот Филипче предупредува дека бројките на заразени и жртви ќе растат. Директорката ...
сите 576 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким насред пандемијата го зголемува богатството, луѓето бесни: Навистина ли немаш доволно пари?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: