Зеколи: Друже Заев, кажи ни кога е датумот за да ти честитаме

2 копии

Политичкиот аналитичар Арсим Зеколи реагира на објавата од портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов, кој го нападна ВМРО-ДПМНЕ за критиките кон власта за ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот и портпарол на СДСМ, Костадин Костадинов, реагира на критиките од ВМРО-ДПМНЕ за мерките за помош од државата за надминување на кризата предизвикана ...
| | веќе видена | слични

Ние пиштевме и вриштевме од нивниот терор и репресија, тие пиштат од нашите позитивни мерки и успеси, изјави денеска доскорешниот пратеник и портпарол на СДСМ, ...
| | веќе видена | слични

Политичкиот аналитичар Арсим Зеколи со саркастичен коментар за зеленото светло од Европската унија за отворање преговори со Македонија и со Албанија. „Објавата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако инспекторите го преспаа цело лето, сега ќе ги засилувале контролите во угостителските објекти. Од пазарниот инспекторат сега велат дека оние ресторани ...
сите 400 | | | веќе видена

Попладнево околу 17 часот на инфективното одделение во велешката болница почина 61 годишна пациентка од Велес. Пациентката била во тешка здравствена состојба ...
сите 128 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонската држава и македонскиот народ живеат во секојдневие во кое се соочени со огромна здравствена и економска криза, што е излезена од контрола, но и со ...
сите 246 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зеколи: Друже Заев, кажи ни кога е датумот за да ти честитаме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: