Интер тргнува по бекот на Барселона


„Тутоспорт“ обично има ексклузивни информации за сето она што се случува во Јувентус, но угледниот весник од Торино денеска излезе со своја бомбастична вест со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лаутаро Мартинез е еден од најдобрите напаѓачи кога се во прашање играчите до 23 години, а тоа особено го потврди, покажа во оваа актуелна кампања каде со ...
| | веќе видена | слични

Барселона моментно се наоѓа во хибернација поради коронавирусот, но управата ги крои плановите за моментот кога ќе се продолжи со натпреварувањето. Главен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кариерата на Фелипе Кутињо тргна во надолна линија кога тој се реши дресот на Ливерпул да го замени со оној на Барселона. Офанзивецот не се снајде на „Камп ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче смета дека полицискиот час не е трајно решение, доколку граѓаните не сфатат колку е важно почитувањето на мерките за ...
сите 307 | | | веќе видена

Македонското сценарио се покажа како поцрно од италијанското, а македонскиот здравствен систем ги покажа сите свои кардинални недостатоци кои резултираат со ...
сите 397 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија, на која се гледа како ВМРО ДПМНЕ, протестира со скапи и луксузни возила. На протестите кои ги организира ВМРО ДПМНЕ ...
сите 25 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА ИМА 628 ЗАРАЗЕНИ СОКОРОНАВИРУСОТ Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2236 тестирања, а регистрирани се 628 ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер тргнува по бекот на Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: