Интер тргнува по бекот на Барселона


„Тутоспорт“ обично има ексклузивни информации за сето она што се случува во Јувентус, но угледниот весник од Торино денеска излезе со своја бомбастична вест со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лаутаро Мартинез е еден од најдобрите напаѓачи кога се во прашање играчите до 23 години, а тоа особено го потврди, покажа во оваа актуелна кампања каде со ...
| | веќе видена | слични

Барселона моментно се наоѓа во хибернација поради коронавирусот, но управата ги крои плановите за моментот кога ќе се продолжи со натпреварувањето. Главен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кариерата на Фелипе Кутињо тргна во надолна линија кога тој се реши дресот на Ливерпул да го замени со оној на Барселона. Офанзивецот не се снајде на „Камп ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Со завршување на вонредната состојба продолжуваат сите изборни дејствија. Одлуката е на претседателот дали ќе продолжи. Ние до крајот на неделата мораме да ги ...
сите 336 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска имал средба со семејството на Емилија Динева од Дојран, жената која почина од последици по сообраќајна несреќа и ...
сите 232 | | | веќе видена

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 17 оздравени пациенти. Во последното деноноќие има 25 нови случаи на Ковид-19 и тројца починати, информира ...
сите 614 | | | веќе видена

Д-р Ристо Симеонов, детски хирург, изведе успешна бубрежна трансплантација на пациент со вродена аномалија – валвула на задна уретра. Интервенцијата ја изведе ...
сите 85 | | | веќе видена

Економијата покажува се позагрижувачки податоци, односно првите два пакети воопшто не му помогнале на бизнисот, а третиот е само обид за предизборен поткуп, ...
сите 122 | | | веќе видена

Нова искра во односите меѓу Бугарија и Русија предизвика рускиот патријарх Кирил со именувањето на светите браќа Кирил и Методиј како словенски учители при ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер тргнува по бекот на Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: