iPadOS 13.4 сега нуди целосна поддршка за TrackPad додатоциОстанато

По однос на цената на тестовите з овид 19 за кои ФЗо наплатува по 4 950 денари, додека во Жан Митрев Клиниката се плаќа 1 500 денари, а од вчера во Систина по ...
сите 298 | | | веќе видена

Здравствените работници во Штип се разочарани и лути, бидејќи дел од лицата кои се во самоизолација, но и членови на нивните семејства се шетаат низ населените ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев порачува дека негова задача е да обезбеди подеднакво спроведување на законот на целата територија на ...
сите 586 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи информира дека во соработка со Генералниот секретаријат на Владата и Министерството за здравство, денеска организираше ...
сите 278 | | | веќе видена

Одлуката за започнување преговори за членство со Северна Македонија е одлична вест за регионот и за целата Европска Унија и е многу потребен сигнал за единство ...
сите 275 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

iPadOS 13.4 сега нуди целосна поддршка за TrackPad додатоци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: