Лепа Брена од изолација: Конечно имам време за …

Никогаш не им е досадно во домот на Лепа Брена. Во текот на целата година тие приредуваат прослави на кои што голем дел од естрадата присуствуваат и уживаат. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дури и ѕвездите како Ариана Гранде одмораат од гламурозните изданија. Пејачката одлучила на некое време да ги заборави екстензиите и да ѝ дозволи на својата ...
| | веќе видена | слични

Популарната пејачка Ана Николиќ овие денови стана хит на социјалните мрежи откако објави видео што прави по дома за време на изолацијата.Имено пејачката поради ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кејти Пери со последната објавена фотографија изненади многу следбеници. На фотографијата се гледа 35-годишната пејачка, која моментално го очекува ...
| | веќе видена | слични

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ го прослави својот 22 роденден, но на еден поинаков начин.Пејачката со фановите сподели и видео од прославата во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во моментов еден инфектолог од Куманово е заболен од Ковид-19, а еден од Штип е во самоизлоација, одговори на прашање на денешната прес конференција ...
сите 774 | | | веќе видена

Парични казни ќе добијат екс директорката на Охридската општа болница и инфектолозите поради утврдени пропусти во случајот со 66 годишната пациентка од ...
сите 192 | | | веќе видена

Радовишкото обвинителство обвини 11 лица за непочитување на одлуката за забрана и посебен режим на движење на територијата на Република Македонија, соопштија ...
сите 298 | | | веќе видена

Почнувајќи од 20 март, односно кога почнуваат да се чувствуваат ефектите од здравствените мерки преземени за спречување на ширење на корона вирусот, се ...
сите 156 | | | веќе видена

Во Србија во изминативе 24 часа се зголемува бројот на тестирни лица и од 810 новотестирани, позитивни на коронавирусот се 160 лица, со што од 4371 тестирани ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лепа Брена од изолација: Конечно имам време за …

Од:
До кого (е-маил):
Порака: