Samsung дизајнирал помали чипови за зголемување на батеријата во Galaxy Buds+


Останато

Штипската конфекција „Ти Стајл“ каде до сега се регистрирани шест вработени позитивни на крона вирусот во наредните седум дена ги затвора погоните. ...
сите 623 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 156 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 199 | | | веќе видена

Нека одговори Заев или нека покаже каде прочитал дека СЗО вели дека новиот бран на корона ќе биде август или септември? За две недели 335 заболени, пред две ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Samsung дизајнирал помали чипови за зголемување на батеријата во Galaxy Buds+

Од:
До кого (е-маил):
Порака: