Стриптизетите во изолацијата: СЕГА ДОСТАВУВААТ ХРАНА ДО ДОМА, И СЕ ДРУГО... ШТО ТРЕБА


Иновативна група танчерки од стриптиз клубови во САД започнаа со услуга за испорака на храна откако нивниот клуб бил затворен заради коронавирусот.Како и ...
| | веќе видена | слични

Стриптиз барот “Среќен ѓавол” од Портланд е затворен, како и сите други угостителски објекти поради пандемијата на корона вирусот, но за нив се уште има ...
| | веќе видена | слични

Слободен печат се вклучува на Кликни Јади во борбата против ширењето на коронавирусот. Заеднички испраќаме порака: Седи дома! Нарачај си јадење бесконтактно! ...
| | веќе видена | слични

Останато

Можно ли е 5 ти јули да биде заеднички прифатлив термин за одржување на изборите. Во исчекување на нова лидрска, но и поместување на позиции. O д Мала Речица ...
сите 847 | | | веќе видена

Коронавирусот не ги плаши жителите на Шуто Оризари. Во оваа скопска населба раздвижено е и за време на полицискиот час. Дел од жителите велат дека короната е ...
сите 328 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 280 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, упати честитка по повод одбележувањето на 24 Мај, Денот на словенските просветители Св. Кирил ...
сите 168 | | | веќе видена

Уште не се знае кога угостителските објекти ќе очнат со работа. Тоа, според информациите, треба да го одлучи Владата на својата наредна седница, која се ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стриптизетите во изолацијата: СЕГА ДОСТАВУВААТ ХРАНА ДО ДОМА, И СЕ ДРУГО... ШТО ТРЕБА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: