Стриптизетите во изолацијата: СЕГА ДОСТАВУВААТ ХРАНА ДО ДОМА, И СЕ ДРУГО... ШТО ТРЕБА


Иновативна група танчерки од стриптиз клубови во САД започнаа со услуга за испорака на храна откако нивниот клуб бил затворен заради коронавирусот.Како и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во овие тешки времиња, кога многумина внимаваат за своја безбедност и своето здравје, надвор остануваат многу гладни бездомни кучиња кои секојдневно страдаат. ...
| | веќе видена | слични

Стриптиз барот “Среќен ѓавол” од Портланд е затворен, како и сите други угостителски објекти поради пандемијата на корона вирусот, но за нив се уште има ...
| | веќе видена | слични

Слободен печат се вклучува на Кликни Јади во борбата против ширењето на коронавирусот. Заеднички испраќаме порака: Седи дома! Нарачај си јадење бесконтактно! ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во моментов еден инфектолог од Куманово е заболен од Ковид-19, а еден од Штип е во самоизлоација, одговори на прашање на денешната прес конференција ...
сите 772 | | | веќе видена

Парични казни ќе добијат екс директорката на Охридската општа болница и инфектолозите поради утврдени пропусти во случајот со 66 годишната пациентка од ...
сите 192 | | | веќе видена

Радовишкото обвинителство обвини 11 лица за непочитување на одлуката за забрана и посебен режим на движење на територијата на Република Македонија, соопштија ...
сите 298 | | | веќе видена

Почнувајќи од 20 март, односно кога почнуваат да се чувствуваат ефектите од здравствените мерки преземени за спречување на ширење на корона вирусот, се ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стриптизетите во изолацијата: СЕГА ДОСТАВУВААТ ХРАНА ДО ДОМА, И СЕ ДРУГО... ШТО ТРЕБА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: