МВР: Тие што имаат закажан термин за биометриски документи ќе бидат примени во кој било термин


Поради одлуката на Владата за измени и дополнувања на одлуката за ограничување на движењето на граѓаните на целата територија во земјата (лицата од 67 години ...
| | веќе видена | слични

Стравотна тишина владее вечерва по скопските улици и булевари. Откако во 16 часот денеска започна полицискиот час кој ќе трае до 5 часот изутрина, вечерва ...
| | веќе видена | слични
10 копии
повеќе

Останато

Преговорите за датумот за избори влегуваат во цајтнот, утре завршува вонредната состојба, а позициите на СДСМ и на ВМРО-ДПМНЕ во однос на датумот за избори се ...
сите 563 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МВР: Тие што имаат закажан термин за биометриски документи ќе бидат примени во кој било термин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: