Сметаат дека тоа не е лоша идеја: Познати парови кои избрале да не живеат заедно и по стапувањето во брак

Кога ќе започнете да живеете со некого, мора да се прилагодите кон него, да ги прифатите неговите навики и да бидете спремни на компромиси. Заедничкиот живот ...
| | веќе видена | слични

 Отворените врски и бракови се сè уште табу тема, но некои познати личности не се плашат јавно да признаат дека претпочитаат неконвенционална љубовна врска во ...
| | веќе видена | слични

Мемоарите на Ален „Apropos of Nothing“ се посветени на 49-годишната Сун Ји, со која и денес е во брак. – За најдобрата Сун Ји. И дозволив да ми јаде од рацете ...
| | веќе видена | слични

За најдобрата Сун-Ји. Ја пуштив да ми јаде од рака и тогаш забележав дека раката ми недостига, напиша холивудскиот режисер и актер Вуди Ален во посветата на ...
| | веќе видена | слични

Режисерот Вуди Ален проговорел за контроверзната љубовна врска со својата посвоена ќерка Сун Ји Превин во новите мемоари. Мемоарите со наслов “Apropos of ...
| | веќе видена | слични

Вуди Ален во новите мемоари прозборе за контраверзната љубовна врска со својата посвоена ќерка Сун Ји Превин. Неговите нови мемоари се посветени токму на неа, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 810 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Неверојатни сцени во Хрватска – една жена (65) не им кажала на лекарите дека била на роденден каде гостинка била заразена со коронавирус, па кога дошла на ...
сите 196 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сметаат дека тоа не е лоша идеја: Познати парови кои избрале да не живеат заедно и по стапувањето во брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: