Син зависник од дрога, сопруга - рак на дојка: 12 факти за животот на Том Хенкс

 Корона вирусот не е единствениот животен предизвик на познатиот пар, тие минале низ низа животни трагедии, но бракот им останал цврст. Периодов актерот Том ...
| | веќе видена | слични

Рита Вилсон и актерот Том Хенкс се вратија во Америка после периодот на изолација во Австралија, поради коронавирусот. Актерот откри дека тие двајца ја ...
| | веќе видена | слични

Откако им беше дијагностициран коронавирус, славниот актер и оскаровец Том Хенкс и неговата сопруга, актерката Рита Вилсон, беа во домашен карантин во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за само 4 дена обезбеди две големи донации за заштита на здравствените работници од две земји членки на ...
сите 81 | | | веќе видена

Во моментов ги разгледуваме статистиките, сметаме дека мерките се сосема доволни, не размислуваме за воведување карантин 14 дена, но подготвени сме да воведеме ...
сите 71 | | | веќе видена

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 137 | | | веќе видена

Угостителите од сите градови во земјата кои по стапувањето на сила на уредбата на државата и мерките за заштита од вирусната инфекција не работат, соопштија ...
сите 314 | | | веќе видена

Градоначалникот на општина Чешиново-Облешево, Горанчо Крстев денеска добил известување дека е позитивен на коронавирус, откако заедно со сопругата направил две ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Син зависник од дрога, сопруга - рак на дојка: 12 факти за животот на Том Хенкс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: