Приказна за жената која ја мрзело да ја раскитува елката, па сега ја украсува за секој празник


 Многу луѓе знаат дека најомразената новогодишна активност е раскитувањето на елката. се согласува со тоа, но и го нашла совршеното решение на проблемот. Со ...
| | веќе видена | слични

Оваа симпатична жена од Англија изгледа планирала да стане суперѕвезда на социјалните мрежи. И успеа во тоа, но не на некој позитивен, туку на урнебесен начин. ...
| | веќе видена | слични

Останато

По информацијата за родилката од Куманово чиј што резултат се покажа позитивен на вирусот COVID-19 и која по породувањето е префрлена на Клиниката за ...
сите 266 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Алијансата, Јенс Столтенберг го најави дневниот ред на утрешниот министерски совет, кој за првпат ќе се одржи на видео-конференција ...
сите 359 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 308 | | | веќе видена

На овој голем ден и денешен празник за владата на Заев, дојдовме да кажеме дека навистина „блескаме“. „Блескаме“ со тоа што буџетот е полн, секој граѓанин ќе ...
сите 102 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ ќе достави две мерки до владата, порача на прес-конференцијата претседателот на партијата Христијан Мицкоски. Апелираме на рационализација на ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приказна за жената која ја мрзело да ја раскитува елката, па сега ја украсува за секој празник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: