Седете дома и гледајте македонски филмови: Кинотека онлајн сподели дел од архивата

2 копии

„Среќна нова ‘49“, „ДАЕ“, „Тетовирање“, „Џипси меџик“ и „Филмови од браќа Манаки“ се дел од филмските наслови кои Кинотека им ги предлага на граѓаните да ги ...
| | веќе видена | слични

Халкбанк се грижи за здравјето на вработените и поради тоа дел од тимот на банката работи во домашни услови, но сепак тоа не значи дека работните задачи не се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кинотека на Македонија се приклучува кон препораките – граѓаните да седат дома поради актуелната ситуација со коронавирусот, а за поквалитетно да го поминат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија – КСС во период на вонредна состојба предизвикана од пандемија од корона вирусот, а во неможност својот ...
сите 339 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјите-членки одлучија да ги отворат преговорите со Северна Македонија. Нема враќање назад, преговарачкиот воз замина од станицата и вие сте во него. Брзината ...
сите 273 | | | веќе видена

Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Седете дома и гледајте македонски филмови: Кинотека онлајн сподели дел од архивата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: