„Здравје Боже, ништо друго не треба“ - плејлиста со македонски хитови која ќе ви ја крене енергијата кога се чувствувате поразено


 На сите ни треба развеселување во овие денови. Во еден од неговите најголеми хитови Дарио пееше – „Здравје Боже, ништо друго не треба“, а Леб и сол одамна ...
| | веќе видена | слични

 Колку голема може да биде една капина или колкава е вратата од сефовите во банките? Ќе се изненадите... Големината на некои работи од секојдневието ќе ве ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски изјави дека е сериозно загрижен дека земјата е пред прагот на најголемата економска криза од нејзиното осамостојување ...
сите 359 | | | веќе видена

-Апсолутно не се доцни со мерките за спас на економијата. Ние ќе ги објавиме мерките во моментот кога ќе бидат финализирани, значи сега за ден, два, три ќе ...
сите 123 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 178 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Никола Груевски кој сега е азилант во Будимпешта се јави на Фејсбук со порака и честитки за влегувањето на Македонија во НАТО, како и ...
сите 392 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи информираше дека во соработка со Генералниот секретаријат на Владата и Министерството за здравство на Република Македонија, ...
сите 266 | | | веќе видена

Охрид, 27. март 2020 (Inpress) – Безбедносната состојба на подрачјето на седумте општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна. – Изминатово деноноќие, во ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Здравје Боже, ништо друго не треба“ - плејлиста со македонски хитови која ќе ви ја крене енергијата кога се чувствувате поразено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: